Prezent na Święta dla dziewczyny

Prezent dla dziewczyny na Święta powinien być przemyślany. Wybierasz prezent na Gwiazdkę na dziewczyny, która ceni sobie zdrowie, ekologię i swobodę na co dzień? Zapewne ucieszy się na upominek, który będzie jej służył przez długie lata i ułatwi radzenie sobie z typowo kobiecymi „problemami”. Co to takiego? Zapoznaj się z naszym artykułem.

 

Z tekstu dowiesz się:

Dlaczego kubeczek menstruacyjny to doskonały prezent na Święta dla dziewczyny.
Jakie jeszcze produkty Intimina sprawdzą się jako prezent dla Niej na Święta.

Mama, siostra, partnerka, koleżanka z pracy, przyjaciółka… W Święta obdarowujemy wiele kobiet. Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla dziewczyny? Wybierz świadomie i podaruj najbliższej osobie komfort, zdrowie oraz bezpieczeństwo. „No dobrze, co dokładnie polecacie?” – spytasz. A my spieszymy z odpowiedzią.

Prezent dla Niej na Święta – taki, który ułatwi życie w trakcie miesiączki

intiminaOna mówi, że okres to dla niej udręka? Ból, do tego niewygodne podpaski i nieprzyjemne w aplikacji tampony… A ponadto ciągłe uczucie, że każda miesiączka to worek pełen śmieci, które Ona być może zobaczy kiedyś na plaży podczas wakacji na jednej z egzotycznych wysp. Niezbyt przyjemna perspektywa. Dlatego zerknij tu: kubeczek menstruacyjny sklep. Skonsultuj się z potencjalną obdarowaną i zapytaj, czy nie chciałaby takiego właśnie prezentu.

Wielorazowe kubeczki zostały wyprodukowanego z delikatnego i trwałego silikonu medycznego. Zarówno kształty jak i rozmiary naszych produktów zaprojektowaliśmy z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie użytkowniczek. Okres, w trakcie którego możesz biegać, skakać, tańczyć i kopać przez sen? Wygodnie i bez czerwonej plamy na spodniach czy pościeli? Jeśli prezent na Święta dla kobiety ma zmienić Jej życie na lepsze, kubeczek z pewnością spełni pokładane w nim oczekiwania z nawiązką.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak używać kubeczka menstruacyjnego? Przejrzyj pozostałe wpisy na naszym blogu.

 

Prezent na Gwiazdkę dla dziewczyny pragnącej pracować nad mięśniami dna miednicy

„No tak, ale jeśli Ona ma już kubeczek?” – pytasz. W takim wypadku warto zadbać też o kondycję niewielkiej, lecz niezwykle istotnej muskulatury – mięśni dna miednicy. Nasze instrumenty do treningu mięśni Kegla to dzielni pomocnicy w walce o:

  • Satysfakcję z życia seksualnego,
  • Zapobieganie problemom, z którymi wiąże się nietrzymanie moczu – np. po porodzie,
  • Lepszą kontrolę nad napięciem mięśni pochwy, czyli więcej doznań i możliwości.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Wybierz prezent na Święta dla dziewczyny w naszym sklepie. Bo wierzymy, że intymna sfera życia nie powinna być tematem tabu, tylko troski.

#kobietyintyminy
#girlsnowageneracja
Odwiedź nas na Instagramie

#kobietyintyminy #girlsnowageneracja Odwiedź nas na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.