Kubeczek menstruacyjny


Twój sposób na okres

KUBECZEK MENSTRUACYJNY – TWÓJ SPOSÓB NA OKRES

Kubeczki menstruacyjne radykalnie zmieniają kobiecą codzienność. Koniec z nieprzyjemnie lub chemicznie pachnącymi podpaskami, ubrudzonymi niteczkami od tamponów, podrażnieniami i… przeciekami. Dzięki kubeczkowi menstruacyjnemu możesz spędzać czas okresu tak, jak wszystkie inne dni. Zastanawiasz się, czy kubeczek menstruacyjny to coś dla Ciebie? Czytaj dalej, by lepiej poznać nasze kubeczki.

Jak wygląda kubeczek menstruacyjny i co warto o nim wiedzieć? Postaramy się przybliżyć Ci nieco temat kubeczków. Jeśli po tym wstępie będziesz chciała uzupełnić swoją wiedzę, zachęcamy do lektury naszego bloga.

KUBECZEK MENSTRUACYJNY – CO TO?

Produkujemy kubeczki menstruacyjne już od ponad dziesięciu lat. Podobnie jak nasze pozostałe produkty, na przykład trener mięśni Kegla, kubeczek jest wykonany z silikonu klasy medycznej. Dzięki temu kubeczki menstruacyjne są nie tylko niezwykle trwałe, ale też całkowicie bezpieczne dla delikatnego środowiska pochwy.

Kubeczki menstruacyjne to niewielkie silikonowe pojemniki o stożkowatym, anatomicznym kształcie. Jeden kubeczek menstruacyjny może zmieścić w sobie nawet 30 ml krwi menstruacyjnej, a niektóre modele – jeszcze więcej. Po napełnieniu się kubeczka wystarczy wyjąć go z pochwy, opróżnić, opłukać i zaaplikować ponownie. Nie musisz robić tego co chwilę – kubeczek menstruacyjny może pełnić swoją funkcję nawet do 12 godzin!

 

KUBECZKI MENSTRUACYJNE INTIMINA – CZYM SIĘ WYRÓŻNIAJĄ?

Kubeczek menstruacyjny od Intiminy to oszczędność – ten mały silikonowy pojemniczek zapewni Ci ochronę przez co najmniej kilka lat użytkowania. Ponadto na większość naszych kubeczków otrzymasz dziesięcioletnią gwarancję, co świadczy o trwałości i wysokiej jakości wykonania produktu.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kubeczki menstruacyjne dla osób z wysoką, jak i tych z niską szyjką macicy. Różne modele i rozmiary pozwolą Ci dobrać kubeczek menstruacyjny tak, by jego obecność w pochwie była praktycznie niewyczuwalna. Dobrze dobrany kubeczek menstruacyjny sprawi, że będziesz mogła spędzać dni okresu tak, jak lubisz. Taniec, bieganie, a może joga? Z kubeczkiem nie ma ku temu żadnych przeciwskazań.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wybrać kubeczek menstruacyjny lub jesteś ciekawa, w jaki sposób INTIMINA wspiera inicjatywy w dziedzinie edukacji seksualnej i menstruacyjnej, śledź naszą stronę oraz media społecznościowe. Na pewno znajdziesz tam dużo ciekawych treści. A teraz – zapraszamy na zakupy!

EKOLOGICZNY

INNOWACYJNY

EKONOMICZNY