INTIMINA – rewolucja w higienie intymnej

Dziewczyny, dziewczęta i kobiety!

W końcu nadszedł ten moment – czas dla nowej generacji kobiet! Specjalnie z myślą o naszym komforcie i zdrowiu powstała INTIMINA.

INTIMINA

To szwedzka marka założona w 2009 r. zapewniająca unikalny asortyment w obszarze higieny intymnej podczas dni menstruacyjnych i nie tylko. Firma stara się dostarczyć bogactwo informacji oraz rozwiązań nie tylko dla nastolatek, lecz również dla kobiet dojrzałych.

Dzięki współpracy z ekspertami ginekologii każdy produkt jest opracowany ze szczególną dokładnością. INTIMINA oddaje do dyspozycji nie tylko bazę wiedzy, ale również sieć placówek, które służą wsparciem w razie nieprzewidzianych sytuacji Intimina Network

Produkty wykonane są z silikonu klasy medycznej, więc nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych czy wybielaczy. W przeciwieństwie do tamponów czy podpasek są przyjazne dla środowiska, ponieważ można używać ich wielokrotnie. To, co nas łączy to chęć zmiany na lepsze, wysoka świadomość i siła! Kobiety już nie raz pokazały, że potrafią dokonać niemożliwego – INTIMINA chce być przy nas nawet w tych trudnych chwilach.

INTIMINA to synonim świeżości i nowoczesności.

INTIMINA to świat, w którym możesz być pewna siebie i poczuć się kobietą w każdej sytuacji!

Do przeczytania!

#kobietyintyminy
#girlsnowageneracja

Odwiedź nas na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.