Powody, dla których warto używać kubeczka menstruacyjnego w trakcie roku szkolnego

Kochane,

spójrzmy prawdzie w oczy: okresy nie są naszą ulubioną częścią bycia dziewczyną. A jeszcze gorzej, kiedy skończyły się wakacje i musisz biegać od klasy do klasy, próbując w trakcie krótkiej przerwy zmienić tampon. Nie mówiąc o zamartwianiu się przeciekaniem. Dlaczego okresy stanowią taką niedogodność?

Już nigdy więcej! Kubeczki menstruacyjne są po to, aby uratować Twój dzień szkolny – ubrania, także finanse i samopoczucie. Zapewniają ochronę do 12 godzin! Lily Cup One jest wyjątkowo wygodny, ponieważ jest wielokrotnego użytku, dodatkowo można go zwinąć i zamknąć w opakowaniu wielkości balsamu do ust. Dzięki czemu możesz go zabrać wszędzie! Twój okres już nigdy nie będzie kłopotliwy.

1. Oszczędzanie
Przez całe swoje życie wydasz sporo pieniędzy na tampony czy podpaski, które nie dość, że są jednorazowe to trzeba często je zmieniać. W przeciwieństwie do kubeczka, którego koszt będzie znacznie mniejszy, a może posłużyć na kilka lat. Przestawiając się na Lily Cup One zaoszczędzisz wystarczająco dużo, by odłożyć na swoje cele i marzenia.

2. Bądź wolna od swojego okresu!
Lily Cup One zapewnia ochronę do 12 godzin (w zależności od obfitości krwawienia). Wystarczy tylko opróżnić kubeczek, przemyć i wyczyścić: po przebudzeniu i przed pójściem spać. Wyobraź sobie: cały dzień bez żadnych problemów z częstym wymienianiem.

3. Pomóż ocalić środowisko
Jedna Lily Cup One może posłużyć jak 1625 tamponów. A ponieważ jest wielokrotnego użytku – w dużym stopniu redukujesz odpady, więc masz wpływ na środowisko.

4. Nigdy więcej awaryjnego okresu
Z Lily Cup One potrzebujesz tylko jednego przedmiotu podczas trwania całego okresu. Jest wyposażony w urocze, małe etui dzięki czemu możesz go nosić swobodnie w torebce lub włożyć do kieszeni. Nie musisz nosić całego zapasu podpasek i tamponów w zagraconej torbie, które będą gotowe do wysypania się na podłogę przed wszystkimi. Wszystko czego potrzebujesz to Lily Cup One.

5. Chroń swoją waginę
W przeciwieństwie do tamponów kubki menstruacyjne zbierają, a nie wchłaniają krew. Lily Cup One nie wysuszy Cię, nie zakłóci naturalnej równowagi ani nie spowoduje podrażnienia. Jest wykonany w 100% z silikonu medycznego, więc jest super miękki i elastyczny. Po prawidłowym włożeniu wcale nie będziesz go czuć!

W razie jakichkolwiek wątpliwości jak również zanim zaczniesz swoją przygodę z kubeczkami – skonsultuj się z lekarzem ginekologiem.

#kobietyintyminy
#girlsnowageneracja
Odwiedź nas na Instagramie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.