Postanowienia noworoczne z Intiminą

W postanowieniach noworocznych wiele z osób skupia się na celach związanych ze szczupłą sylwetką i ćwiczeniami na siłowni, co oczywiście jest fantastycznym pomysłem. Ale uważamy, że są jeszcze inne dziedziny zdrowia, które zasługują na równie dużą uwagę w 2019 roku.


Jakie zmiany w życiu warto wprowadzić w nowym roku?


Regularne badania


Profilaktyka jest źródłem zdrowia, życia, ale również spokoju i ulgi. Daje poczucie pewności oraz bezpieczeństwa psychicznego. Warto przełamać wewnętrzny strach czy wstyd. Pamiętaj, że zawsze lepiej być świadomym swojego stanu zdrowia niż pielęgnować przekonanie, że wszystko jest w porządku. Zadbaj o siebie już dziś!


Samoakceptacja


W pogoni za pewnymi ideałami narzuconymi przez media i współczesny świat, często zapominamy o utrzymaniu w zdrowiu naszego komfortu psychicznego. Zaakceptuj oraz pokochaj siebie taką jaką jesteś. Bądź swoim sprzymierzeńcem i nabierz wiary oraz szacunku do samej siebie – z różnymi niedoskonałościami, bez makijażu czy brakiem perfekcyjnie ułożonej fryzury.


Picie wody


Wszystkie narządy wewnętrzne potrzebują wody do prawidłowego funkcjonowania. Woda ma cudowny wpływ na nasze zdrowie – filtruje nerki, usuwa uboczne produkty przemiany materii oraz toksyny. Stąd tak ważne jest dostarczanie odpowiedniej ilości płynów do organizmu. W tym celu możesz skorzystać z pomocnych aplikacji lub wypijać i uzupełniać butelkę, by mieć cały czas kontrolę nad sytuacją.


Mięśnie dna miednicy


Mięśnie Kegla ma każda z nas. Troska o nie powinna być naszą podstawą. Powinnyśmy poświęcać im uwagę oraz czas mniej więcej tak samo, co przy regularnych ćwiczeniach fitness i dbanie o figurę. Ich dobra kondycja to nie tylko łatwiejsze porody, szybki powrót do formy po ciąży czy bogatsze życie erotyczne. To przede wszystkim zapobieganie chorobom kobiecym, takim jak nietrzymanie moczu.


Ekologia górą


Zadbanie o swoje zdrowie intymne a przy okazji i środowisko? To jak najbardziej możliwe! Z Intiminą osiągniesz ten cel. Wystarczy, że zamienisz używanie szkodliwych tamponów czy podpasek na ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia kubeczek menstruacyjny wielokrotnego użytku. To inwestycja, która posłuży na lata, a przy tym zatroszczy się o Twoje zdrowie oraz otaczającą nas naturę.

 

Które z tych postanowień wcielisz w swoje życie?

#kobietyintyminy
#girlsnowageneracja
Odwiedź nas na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.